Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jakub Bolf
TJ Veselá
2 - 0 - 0 - 1
David Bortl
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Čaprnka
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Vít Divila
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Martin Hacura
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Herman
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Holiš
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Horák
TJ Veselá
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Chromec
SK Droždín
2 - 0 - 0 - 1
Petr Janovský
Sokol Dřevohostice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Janovský
Sokol Dřevohostice
2 - 0 - 0 - 1
František Januš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Jarolím
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Petr Kocourek
Senice n.H.
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Kundera
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Michal Macháček
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Petr Maksant
Senice n.H.
2 - 0 - 0 - 1
Jan Navrátil
Senice n.H.
2 - 0 - 0 - 1
Jan Nuc
Sokol Dřevohostice
2 - 0 - 0 - 1
Petr Outrata
Senice n.H.
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Pernický
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Ryška
Sokol Dřevohostice
2 - 0 - 0 - 1
Marek Večerka
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Radim Vrzala
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Zámečník
Sokol Dřevohostice
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Zdráhal
Senice n.H.
2 - 0 - 0 - 1
Petr Zedek
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Bělka
SK Droždín
4 - 0 - 0 - 2
Miloš Dočkal
SK Droždín
4 - 0 - 0 - 2
Miroslav Fusek
TJ Veselá
4 - 0 - 0 - 2
Stanislav Chudiak
TJ Valašské Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Jan Kuzma
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Malinek
SK Droždín
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Mičovský
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
4 - 0 - 0 - 2
Radovan Nerád
TJ Veselá
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Petrovič
TJ Valašské Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Radim Rygál
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
4 - 0 - 0 - 2
Adam Šeránek
Sokol Dřevohostice
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Šváb
SK Droždín
4 - 0 - 0 - 2
David Tomčík
Sokol Dřevohostice
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
Finále - 2. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Žeravice
27 : 26
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.