Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Petr Maksant
Post
Mateřský klub
Senice na Hané
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
59
Starty
2.liga starší dorostenci SM
25.02. [AIB054]
Litovel - V. Bystřice
25 : 38
0 branek
19.02. [AIB052]
Zlín - Litovel
26 : 24
1 branek
11.02. [AIB045]
Vsetín - Litovel
29 : 24
0 branek
14.12. [AIB044]
Litovel - HC Zubří "B"
35 : 39
6 branek
26.11. [AIB035]
Litovel - Rožnov p.R.
23 : 35
1 branek
12.11. [AIB026]
V. Bystřice - Litovel
37 : 29
1 branek
05.11. [AIB010]
Litovel - Olomouc
40 : 22
1 branek
24.09. [AIB007]
Rožnov p.R. - Litovel
31 : 24
0 branek
17.09. [AIB003]
Litovel - SKH Polanka n.O.
31 : 38
0 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
14.05. [AIE030]
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel
23 : 36
1 branek
06.05. [AIE025]
Litovel - TJ FS Napajedla
36 : 23
0 branek
09.04. [AIE017]
Litovel - Sokol Sokolnice
32 : 22
4 branek
01.04. [AIE015]
Litovel - TJ Sokol Horka n.M.
43 : 16
3 branek
26.03. [AIE010]
TJ FS Napajedla - Litovel
24 : 28
3 branek
19.03. [AIE009]
Olomouc - Litovel
23 : 29
2 branek
05.03. [AIE002]
Sokol Sokolnice - Litovel
22 : 37
4 branek
LOLK muži
04.06. [OA064]
Dřevohostice - Senice
18 : 10
0 branek
20.05. [OA059]
Droždín - Senice
30 : 18
5 branek
14.05. [OA057]
Senice - Droždín
24 : 31
2 branek
07.05. [OA056]
Senice - Droždín
18 : 25
0 branek
30.04. [OA036]
Dřevohostice - Senice
30 : 22
1 branek
23.04. [OA047]
Senice - Žeravice
21 : 30
2 branek
08.04. [OA043]
Val.Meziříčí - Senice
25 : 25
1 branek
02.04. [OA038]
Senice - Veselá
31 : 21
4 branek
08.10. [OA019]
Žeravice - Senice
23 : 15
1 branek
02.10. [OA015]
Senice - Val.Meziříčí
25 : 16
4 branek
25.09. [OA010]
Veselá - Senice
30 : 23
3 branek
18.09. [OA008]
Senice - Dřevohostice
23 : 27
3 branek
11.09. [OA001]
Senice - U. Hradiště
17 : 12
2 branek
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.