Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Ondřej Krupa
Post
Mateřský klub
HC Zubří
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
53
Počet branek
162
Starty
Žákovská liga starších žáků
20.05. [AO270]
Sokol N. Veselí A - Zubří A
23 : 26
0 branek
20.05. [AO267]
Zubří A - HBC Strakonice
23 : 18
4 branek
20.05. [AO264]
Zubří A - Most
19 : 15
0 branek
20.05. [AO261]
Liberec - Zubří A
17 : 29
1 branek
18.03. [AO160]
Jičín - Zubří A
18 : 29
1 branek
18.03. [AO157]
Zubří A - V. Bystřice A
30 : 17
0 branek
18.03. [AO154]
Zubří A - TJ STM Olomouc
19 : 13
0 branek
18.03. [AO151]
Zlín - Zubří A
19 : 22
0 branek
21.01. [AO100]
U. Hradiště - Zubří A
16 : 25
0 branek
21.01. [AO097]
Zubří A - Žeravice
24 : 20
0 branek
21.01. [AO094]
Zubří A - Šťáhlavy
25 : 14
0 branek
21.01. [AO091]
Pardubice - Zubří A
16 : 24
0 branek
10.12. [AO038]
Zubří A - Třeboň
23 : 22
0 branek
10.12. [AO036]
Dukla B - Zubří A
15 : 24
1 branek
10.12. [AO034]
Karviná A - Zubří A
15 : 16
0 branek
10.12. [AO032]
Zubří A - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 19
0 branek
ZL starší žáci
13.05. [ZC129]
U. Hradiště - Zubří B
30 : 20
1 branek
07.05. [ZC124]
Zubří B - Luhačovice
32 : 24
9 branek
22.04. [ZC118]
Zubří A - Zubří B
28 : 28
2 branek
09.04. [ZC112]
Bystřice p.H. - Zubří A
8 : 28
1 branek
09.04. [ZC111]
Zubří B - Holešov
30 : 13
4 branek
01.04. [ZC107]
Zlín - Zubří B
38 : 15
3 branek
26.03. [ZC098]
Zubří B - Vsetín
19 : 22
3 branek
11.03. [ZC096]
Rožnov p.R. - Zubří B
30 : 22
3 branek
26.02. [ZC084]
Zubří B - Bystřice p.H.
27 : 11
2 branek
05.02. [ZC068]
Zlín - Zubří A
18 : 41
2 branek
05.02. [ZC071]
Zubří B - Napajedla
26 : 20
1 branek
04.12. [ZC063]
Zubří B - U. Hradiště
26 : 29
0 branek
20.11. [ZC058]
Luhačovice - Zubří B
25 : 18
4 branek
10.11. [ZC052]
Zubří B - Zubří A
27 : 29
3 branek
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.