Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Vojtěch Mazur
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
93
Starty
Žákovská liga starších žáků
18.03. [AO180]
Pepino SKP Fr.-Místek A - U. Hradiště
26 : 18
2 branek
18.03. [AO178]
Most - Pepino SKP Fr.-Místek A
17 : 34
3 branek
18.03. [AO175]
Sokol V. Meziříčí - Pepino SKP Fr.-Místek A
5 : 24
3 branek
18.03. [AO173]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Náchod
20 : 19
0 branek
18.02. [AO120]
Dukla A - Pepino SKP Fr.-Místek A
21 : 24
0 branek
18.02. [AO117]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Zlín
33 : 14
2 branek
18.02. [AO114]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Žeravice
30 : 22
4 branek
18.02. [AO111]
Sokol N. Veselí A - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 19
1 branek
21.01. [AO059]
Talent A - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 15
3 branek
21.01. [AO056]
Pepino SKP Fr.-Místek A - TJ STM Olomouc
18 : 15
3 branek
21.01. [AO053]
Lovosice - Pepino SKP Fr.-Místek A
9 : 29
3 branek
21.01. [AO051]
Pepino SKP Fr.-Místek A - HBC Strakonice
23 : 15
0 branek
10.12. [AO039]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Dukla B
28 : 18
0 branek
10.12. [AO037]
Karviná A - Pepino SKP Fr.-Místek A
14 : 18
0 branek
10.12. [AO035]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Třeboň
21 : 16
2 branek
10.12. [AO032]
Zubří A - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 19
1 branek
MSL Starší žáci sk. A
02.04. [NB047]
Polanka - Pepino SKP Fr.-Místek A
23 : 37
2 branek
25.03. [NB044]
Karviná A - Pepino SKP Fr.-Místek A
20 : 19
0 branek
12.11. [NB029]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Karviná A
21 : 22
0 branek
06.11. [NB027]
Nový Jičín - Pepino SKP Fr.-Místek A
15 : 32
2 branek
26.10. [NB022]
Ostrava - Pepino SKP Fr.-Místek A
26 : 31
4 branek
22.10. [NB021]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Kopřivnice
25 : 19
3 branek
16.10. [NB017]
Polanka - Pepino SKP Fr.-Místek A
9 : 32
1 branek
08.10. [NB014]
Karviná A - Pepino SKP Fr.-Místek A
18 : 16
2 branek
28.09. [NB012]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Nový Jičín
30 : 17
1 branek
24.09. [NB007]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Ostrava
27 : 22
1 branek
17.09. [NB006]
Kopřivnice - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 20
1 branek
10.09. [NB002]
Pepino SKP Fr.-Místek A - Polanka
29 : 8
1 branek
MSL Starší žáci sk. B
01.04. [ND047]
Klimkovice - Pepino SKP Fr.-Místek B
14 : 52
6 branek
25.03. [ND044]
Karviná B - Pepino SKP Fr.-Místek B
18 : 28
5 branek
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.