Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Matěj Kováč
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
146
Starty
1.liga muži
04.03. [AB081]
Sokol Ostrava - HC Zlín
26 : 38
0 branek
13.11. [AB041]
Jičín "B" - Sokol Ostrava
33 : 24
1 branek
15.10. [AB028]
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
29 : 16
0 branek
1.liga starší dorostenci
06.05. [AG132]
Dukla - Sokol Ostrava
36 : 23
3 branek
30.04. [AG121]
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 51
7 branek
19.04. [AG120]
Sokol Ostrava - Kopřivnice
35 : 31
7 branek
08.04. [AG110]
TJ Sokol Úvaly - Sokol Ostrava
27 : 23
6 branek
02.04. [AG107]
Sokol Ostrava - Jičín
21 : 33
1 branek
26.03. [AG099]
HCB Karviná - Sokol Ostrava
25 : 17
0 branek
19.03. [AG094]
Sokol Ostrava - HBC Strakonice 1921
33 : 30
5 branek
12.03. [AG088]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Ostrava
28 : 28
5 branek
04.03. [AG081]
Sokol Ostrava - HK Lovosice
31 : 22
4 branek
26.02. [AG077]
Talent Plzeň - Sokol Ostrava
32 : 24
0 branek
19.02. [AG068]
Sokol Ostrava - Zubří
24 : 38
4 branek
03.02. [AG055]
Sokol Nové Veselí - Sokol Ostrava
46 : 17
2 branek
11.12. [AG066]
Sokol Ostrava - Dukla
14 : 48
3 branek
26.11. [AG054]
Kopřivnice - Sokol Ostrava
30 : 14
0 branek
20.11. [AG044]
Sokol Ostrava - TJ Sokol Úvaly
28 : 21
3 branek
13.11. [AG041]
Jičín - Sokol Ostrava
23 : 24
3 branek
23.10. [AG033]
Sokol Ostrava - HCB Karviná
29 : 29
5 branek
15.10. [AG028]
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
33 : 29
7 branek
09.10. [AG022]
Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 24
5 branek
02.10. [AG015]
HK Lovosice - Sokol Ostrava
28 : 31
4 branek
25.09. [AG011]
Sokol Ostrava - Talent Plzeň
38 : 30
8 branek
18.09. [AG002]
Zubří - Sokol Ostrava
45 : 23
2 branek
MSL Muži
03.06. [NA086]
Třinec - Paskov
37 : 41
5 branek
17.05. [NA076]
Třinec - Nový Jičín
36 : 26
3 branek
14.05. [NA071]
Orlová - Třinec
22 : 28
4 branek
07.05. [NA066]
Třinec - Hlučín
25 : 29
10 branek
29.04. [NA061]
Klimkovice - Třinec
25 : 28
4 branek
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.