Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Michal Kubáček
Post
Mateřský klub
SK Droždín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1983
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
152
Starty
2.liga muži SM
06.05. [AF127]
Uničov A - Šumperk
25 : 28
3 branek
30.04. [AF126]
Šumperk - Pepino SKP F-M B
38 : 29
1 branek
22.04. [AF116]
Luhačovice - Šumperk
28 : 37
2 branek
09.04. [AF113]
Šumperk - Tatran Litovel B
29 : 27
6 branek
26.03. [AF100]
Šumperk - Holešov-Přerov
37 : 28
4 branek
18.03. [AF094]
MHK Karviná - Šumperk
36 : 24
3 branek
12.03. [AF087]
Šumperk - Vsetín
25 : 26
6 branek
04.03. [AF083]
Rožnov p.R. - Šumperk
26 : 24
4 branek
26.02. [AF074]
Šumperk - SKH Polanka n.O
25 : 24
1 branek
19.02. [AF072]
L.Zubří - Šumperk
26 : 21
5 branek
10.12. [AF061]
Šumperk - Uničov A
42 : 29
11 branek
03.12. [AF060]
Pepino SKP F-M B - Šumperk
29 : 33
5 branek
27.11. [AF050]
Šumperk - Luhačovice
32 : 25
3 branek
20.11. [AF047]
Tatran Litovel B - Šumperk
25 : 24
7 branek
13.11. [AF039]
Šumperk - SK Velká Bystřice B
39 : 29
0 branek
23.10. [AF034]
Holešov-Přerov - Šumperk
35 : 29
7 branek
16.10. [AF028]
Šumperk - MHK Karviná
29 : 17
6 branek
08.10. [AF021]
Vsetín - Šumperk
29 : 23
3 branek
02.10. [AF017]
Šumperk - Rožnov p.R.
18 : 20
1 branek
25.09. [AF008]
SKH Polanka n.O - Šumperk
19 : 21
4 branek
18.09. [AF006]
Šumperk - L.Zubří
34 : 27
7 branek
Český pohár mužů
27.08. [AM022]
Droždín - Šumperk
27 : 28
4 branek
LOLK muži
03.06. [OA062]
Droždín - Žeravice
27 : 26
10 branek
28.05. [OA061]
Žeravice - Droždín
37 : 23
5 branek
20.05. [OA059]
Droždín - Senice
30 : 18
3 branek
14.05. [OA057]
Senice - Droždín
24 : 31
5 branek
29.04. [OA049]
Droždín - U. Hradiště
23 : 24
5 branek
08.04. [OA042]
Žeravice - Droždín
20 : 21
3 branek
30.10. [OA030]
Droždín - Dřevohostice
33 : 22
3 branek
22.10. [OA028]
Droždín - Senice
27 : 20
5 branek
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.