Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Otakar Bujnoch
Mateřský klub
Sokol Telnice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
27.5. 14:00
LA067
Bohunice B - SHC Maloměřice B
26 : 34
9.4. 16:00
LA053
Sokolnice - Nové Bránice
23 : 26
19.3. 12:15
LA044
Újezd u Brna - Bohunice B
35 : 29
12.11. 16:00
LA033
Hostěrádky - Sokolnice
23 : 39
22.10. 17:00
LA022
Třešť - SHC Maloměřice B
27 : 28
2.10. 11:00
LA012
Hostěrádky - SHC Maloměřice B
18 : 28
25.9. 16:00
LA005
Sokolnice - Hostěrádky
33 : 19
24.9. 12:30
LA006
SHC Maloměřice B - Nové Bránice
31 : 32
Jihomoravská liga st. žáků
28.5. 12:00
LF086
Sokolnice - Nové Bránice
27 : 24
22.4. 09:00
LF061
SK Kuřim - Sokolnice
23 : 17
25.9. 10:30
LF006
Sokolnice - Juliánov
36 : 24
24.9. 16:00
LF008
SHC Maloměřice - Hustopeče
21 : 35
Jihomoravská liga st. žákyní
3.12. 10:45
LG020
Hodonín - SKH Velká n.V.
11 : 25
19.10. 17:45
LG028
Bohunice - Hodonín
21 : 14
Jihomoravská liga ml. žáků
28.5. 13:30
LH125
Sokolnice - Telnice B
30 : 25
28.5. 10:30
LH124
Sokolnice - Telnice A
16 : 24
27.5. 09:00
LH129
Bohunice - SHC Maloměřice
18 : 19
21.5. 13:15
LH078
Telnice B - SK Kuřim B
23 : 17
21.5. 12:00
LH075
Telnice A - SK Kuřim A
33 : 26
21.5. 10:45
LH076
Telnice A - SK Kuřim B
32 : 10
21.5. 09:30
LH077
Telnice B - SK Kuřim A
21 : 13
22.4. 13:30
LH090
SK Kuřim B - Sokolnice
7 : 17
22.4. 10:30
LH089
SK Kuřim A - Sokolnice
14 : 20
9.4. 12:30
LH082
Sokolnice - Bohunice
18 : 17
25.9. 09:00
LH008
Sokolnice - Juliánov
20 : 15
24.9. 14:30
LH013
SHC Maloměřice - Hustopeče
13 : 23
Jihomoravská liga ml. žákyní
27.5. 16:00
LJ061
SHK Veselí n. M. - Bohunice
9 : 11
27.5. 12:30
LJ067
Bohunice - SHK Veselí n. M.
18 : 19
22.4. 15:00
LJ070
SK Kuřim - Hodonín
7 : 13
22.4. 12:00
LJ026
SK Kuřim - Hodonín
7 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.