Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo ZDB
Krajské školní ligy
Jiří Kubis
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1985
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starší dorostenky - východ
19.11. 15:00
AUB053
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
41 : 23
6.11. 13:30
AUB040
SK Velká Bystřice - TJ Jiskra Otrokovice
28 : 25
30.10. 13:00
AUB033
SHK Veselí n.M. - SK Velká Bystřice
29 : 13
1.liga mladší dorostenky
30.4. 12:00
AV123
Poruba - Olomouc
32 : 21
2.liga mladší dorostenky - východ
30.4. 15:30
AVB122
Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice
27 : 33
12.3. 15:30
AVB091
SK Žeravice - HK Hodonín
25 : 27
4.12. 09:00
AVB055
SK Žeravice - SKH Velká n.V.
16 : 31
16.10. 15:30
AVB019
SK Žeravice - Bohunice
21 : 31
Jihomoravská liga mužů
26.3. 17:00
LA046
Bohunice B - Nové Bránice
25 : 24
Jihomoravská liga ml. žákyní
30.10. 11:30
LJ027
SHK Veselí n. M. - Újezd u Brna
16 : 1
LOLK muži
28.5. 16:00
OA061
Žeravice - Droždín
37 : 23
20.5. 15:00
OA059
Droždín - Senice
30 : 18
7.5. 10:30
OA056
Senice - Droždín
18 : 25
LOLK starší žáci
6.11. 17:30
OB060
V. Bystřice A - STM Olomouc A
32 : 31
15.10. 13:00
OB016
STM Olomouc A - TJ Sokol Centrum Haná
37 : 10
8.10. 10:30
OB019
Žeravice - STM Olomouc B
32 : 17
24.9. 12:00
OB009
STM Olomouc A - V. Bystřice A
24 : 15
LOLK mladší žactvo
5.11. 09:00
OC054
Zora Olomouc - DHK Litovel
16 : 12
8.10. 09:00
OC029
Žeravice - Zora Olomouc
12 : 9
2.10. 14:30
OC024
Horka nad Moravou - TJ Sokol Centrum Haná A
15 : 16
24.9. 10:30
OC017
STM Olomouc B - Litovel
28 : 12
24.9. 09:00
OC016
STM Olomouc A - Zora Olomouc
31 : 3
LOLK starší žáci jaro I.
3.6. 13:30
OD008
STM Olomouc A - V. Bystřice A
24 : 27
LOLK starší žáci jaro II.
10.6. 10:00
OE029
Velká Bystřice B - STM Olomouc B
26 : 21
LOLK mladší žáci jaro I.
28.5. 14:30
OG023
Žeravice - V. Bystřice
18 : 17
LOLK mladší žáci jaro II.
14.5. 17:00
OH017
Horka nad Moravou - DHK Litovel
18 : 9
ZL starší žáci
26.2. 16:00
ZC081
Zlín - U. Hradiště
23 : 32
ZL starší žačky
5.11. 12:00
ZE027
DHK Zora Olomouc - Žeravice
28 : 21
5.11. 10:30
ZE028
DHK Zora Olomouc B - Otrokovice
20 : 20
23.10. 09:00
ZE020
DHK Zora Olomouc - DHK Zora Olomouc B
27 : 18
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL mladší žactvo ZDB - 11. kolo - výsledky
video
online
Otrokovice_d - Zlín B_d
8 : 15
video
online
L.Zubří_d - Zubří B_ch
17 : 16
video
online
Kunovice_d - U.Hradiště
5 : 20
video
online
Bystřice p.H. - Napajedla_ch
21 : 14
video
online
Hovězí_d - Val.Meziříčí
8 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Val.Meziříčí
10
9
0
1
202 : 135
18
2
Zlín B_d
10
9
0
1
199 : 115
18
3
Otrokovice_d
10
8
0
2
174 : 105
16
4
U.Hradiště
10
8
0
2
196 : 118
16
5
L.Zubří_d
10
6
0
4
148 : 133
12
6
Bystřice p.H.
10
4
0
6
159 : 141
8
7
Holešov_ch
10
4
0
6
120 : 134
8
8
Hovězí_d
10
3
0
7
115 : 179
6
9
Zubří B_ch
10
2
0
8
134 : 195
4
10
Napajedla_ch
10
2
0
8
110 : 181
4
11
Kunovice_d
10
0
0
10
69 : 190
0
Tabulka střelců
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
103
Benjamín Krištof
TJ Valašské Meziříčí_s
88
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
12
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
9
Filip Navrátil
HK Bystřice p. H. B_s
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_s
18
Veronika Černá
TJ Sokol Hovězí_s
14
Šimon Pospíšil
TJ Holešov_A_s
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.