Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo ZDB
Krajské školní ligy
Jiří Kubis
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1985
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starší dorostenci
5.3. 18:00
AG082
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 22
2.liga starší dorostenci JM
4.12. 11:00
AIA037
Žeravice - Bohunice
28 : 33
16.10. 12:30
AIA020
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
16 : 22
2.10. 16:00
AIA012
TJ Sokol Horka n.M. - HK Bystřice p.H.
26 : 32
2.liga starší dorostenci SM
11.2. 14:30
AIB048
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
24 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
14.5. 15:00
AIE030
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel
23 : 36
23.4. 15:00
AIE021
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
28 : 25
1.4. 15:00
AIE015
Litovel - TJ Sokol Horka n.M.
43 : 16
4.3. 10:00
AIE001
TJ Sokol Horka n.M. - TJ FS Napajedla
22 : 37
1.liga mladší dorostenci
5.3. 16:00
AJ082
Kopřivnice - Pepino SKP F-M
33 : 21
2.liga mladší dorostenci JM
26.3. 13:00
ALA101
Újezd u Brna - Bohunice
29 : 46
2.liga mladší dorostenci SM
24.4. 17:30
ALB118
Hranice - SKH Polanka n.O.
44 : 35
1.4. 13:00
ALB104
Litovel - TJ Nový Jičín
38 : 23
26.2. 14:00
ALB076
Zlín - TJ STM Olomouc
36 : 26
27.11. 12:30
ALB051
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
25 : 22
Český pohár mužů
27.8. 18:30
AM021
Sokol II.Prostějov - Bohunice
28 : 22
Žákovská liga starších žáků
18.3. 16:30
AO159
V. Bystřice A - Zlín
29 : 19
18.3. 15:30
AO158
TJ STM Olomouc - Jičín
32 : 20
18.3. 13:30
AO156
Zlín - TJ STM Olomouc
19 : 19
18.3. 11:30
AO154
Zubří A - TJ STM Olomouc
19 : 13
18.3. 09:30
AO152
TJ STM Olomouc - V. Bystřice A
19 : 20
18.2. 18:00
AO150
Most - Šťáhlavy
12 : 23
18.2. 17:00
AO149
Třeboň - V. Bystřice A
14 : 26
18.2. 14:00
AO146
V. Bystřice A - Talent A
17 : 26
18.2. 13:00
AO145
Třeboň - Most
18 : 26
18.2. 10:00
AO142
Talent A - Třeboň
22 : 12
2.liga ženy - východ
4.12. 17:00
AT029
Olomouc - SK Velká Bystřice
30 : 25
6.11. 15:30
AT019
SK Velká Bystřice - DHK Pardubice
27 : 23
18.9. 17:00
AT002
Olomouc - Bohunice
21 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
26.4. 16:45
AUB123
Poruba - Olomouc
27 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL mladší žactvo ZDB - 11. kolo - výsledky
video
online
Otrokovice_d - Zlín B_d
8 : 15
video
online
L.Zubří_d - Zubří B_ch
17 : 16
video
online
Kunovice_d - U.Hradiště
5 : 20
video
online
Bystřice p.H. - Napajedla_ch
21 : 14
video
online
Hovězí_d - Val.Meziříčí
8 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Val.Meziříčí
10
9
0
1
202 : 135
18
2
Zlín B_d
10
9
0
1
199 : 115
18
3
Otrokovice_d
10
8
0
2
174 : 105
16
4
U.Hradiště
10
8
0
2
196 : 118
16
5
L.Zubří_d
10
6
0
4
148 : 133
12
6
Bystřice p.H.
10
4
0
6
159 : 141
8
7
Holešov_ch
10
4
0
6
120 : 134
8
8
Hovězí_d
10
3
0
7
115 : 179
6
9
Zubří B_ch
10
2
0
8
134 : 195
4
10
Napajedla_ch
10
2
0
8
110 : 181
4
11
Kunovice_d
10
0
0
10
69 : 190
0
Tabulka střelců
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
103
Benjamín Krištof
TJ Valašské Meziříčí_s
88
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Gabrhelová
HC Zlín B_d
12
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
9
Filip Navrátil
HK Bystřice p. H. B_s
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_s
18
Veronika Černá
TJ Sokol Hovězí_s
14
Šimon Pospíšil
TJ Holešov_A_s
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.