Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenky
9.4. 13:30
AV110
Olomouc - Háje
21 : 20
13.11. 14:00
AV046
Poruba - S.Vršovice
30 : 25
16.10. 13:30
AV020
Olomouc - S.Vršovice
28 : 21
2.liga mladší dorostenky - východ
25.2. 17:00
AVB080
TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín
21 : 26
W.H.I.L.
19.5. 18:30
AW192
SHK Veselí n.M. - HC Zlín
28 : 25
1.4. 18:00
AW161
Sokol Poruba - Sokol Písek
30 : 21
20.11. 17:00
AW077
HC Zlín - ŠKP Bratislava
34 : 14
LOLK muži
29.4. 16:00
OA052
Val.Meziříčí - Veselá
30 : 27
ZL starší žáci
11.5. 16:00
ZC131
Zubří A - Vsetín
37 : 32
8.4. 10:15
ZC110
Rožnov p.R. - Zlín
34 : 27
26.3. 10:15
ZC098
Zubří B - Vsetín
19 : 22
26.2. 11:30
ZC084
Zubří B - Bystřice p.H.
27 : 11
11.2. 13:00
ZC074
Zlín - Zubří B
32 : 28
9.2. 17:40
ZC070
Rožnov p.R. - U. Hradiště
18 : 30
12.11. 10:15
ZC053
Rožnov p.R. - Holešov
30 : 17
18.9. 11:30
ZC002
Zubří A - Zlín
33 : 16
ZL mladší žactvo I podzim
5.11. 09:00
ZDA030
Rožnov p.R. - Zlín A_d
13 : 26
25.9. 09:00
ZDA005
Vsetín_ch - Bystřice p.H.
19 : 27
18.9. 10:15
ZDA004
Zubří A_ch - Bystřice p.H.
20 : 13
10.9. 09:00
ZDA053
Vsetín_ch - Zubří A_ch
17 : 29
ZL mladší žactvo I jaro
8.4. 09:00
ZDAJ029
Rožnov p.R. - Holešov_ch
30 : 15
26.3. 09:00
ZDAJ016
Zubří A_ch - Zlín A_ch
25 : 31
5.3. 15:30
ZDAJ004
Zubří A_ch - Vsetín_ch
36 : 17
ZL mladší žactvo II jaro
5.3. 16:45
ZDBJ001
Zubří B_ch - Hovězí_d
20 : 17
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.