Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZL starší žáci ZC
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
30.4. 17:00
AB121
Sokol Ostrava - Dvůr Králové
22 : 22
4.12. 14:00
AB059
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
29 : 29
9.10. 17:00
AB022
Sokol Ostrava - SK Velká Bystřice
16 : 31
2.10. 16:00
AB015
HC Zlín - Sokol Ostrava
32 : 17
17.9. 17:30
AB005
SK Velká Bystřice - Jičín "B"
32 : 23
2.liga muži SM
25.9. 16:00
AF010
Vsetín - Luhačovice
40 : 32
1.liga starší dorostenci
30.4. 15:00
AG121
Sokol Ostrava - Sokol Nové Veselí
29 : 51
23.10. 15:00
AG035
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 21
2.liga starší dorostenci SM
23.10. 17:00
AIB023
HC Zubří "B" - V. Bystřice
32 : 39
2.10. 12:00
AIB011
Zlín - Rožnov p.R.
30 : 26
25.9. 14:00
AIB005
Vsetín - V. Bystřice
35 : 42
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
11.5. 17:30
AID026
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
53 : 19
8.5. 13:00
AID030
SKH Polanka n.O. - Vsetín
28 : 26
1.liga mladší dorostenci
23.10. 13:00
AJ035
Zubří - Pepino SKP F-M
33 : 31
17.9. 15:30
AJ006
V. Bystřice - Karviná
29 : 36
2.liga mladší dorostenci SM
30.4. 13:00
ALB121
Sokol Ostrava - Házená Uničov
45 : 28
9.4. 16:00
ALB109
TJ STM Olomouc - Házená Uničov
45 : 32
4.12. 16:00
ALB059
Zlín - TJ Sokol Centrum Haná
27 : 37
2.10. 14:00
ALB015
Zlín - Sokol Ostrava
52 : 21
Český pohár mužů
17.11. 16:30
AM075
MHK Karviná - Cement Hranice
20 : 27
28.9. 14:00
AM066
Vsetín - HCB Karviná
22 : 44
1.liga ženy
9.4. 11:30
AR110
Olomouc B - Kunovice
20 : 21
25.2. 15:00
AR080
Otrokovice - HK Hodonín
30 : 30
11.2. 17:00
AR069
Zlín B - HK Hodonín
22 : 33
16.10. 11:30
AR020
Olomouc B - S.Vršovice
33 : 27
1.liga starší dorostenky - východ
22.4. 15:00
AUB118
Poruba - Tatran Bohunice
17 : 30
25.2. 19:00
AUB080
TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín
30 : 30
11.2. 15:00
AUB069
Zlín - HK Hodonín
33 : 26
13.11. 10:00
AUB046
Poruba - SK Velká Bystřice
23 : 16
1.liga starší dorostenky 1-4
21.5. 17:30
AUF004
Zlín - DHC Plzeň
23 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
ZL starší žáci ZC - 22. kolo - výsledky
video
online
Zubří A - Vsetín
37 : 32
video
online
Holešov - Zlín
24 : 36
video
online
U. Hradiště - Zubří B
30 : 20
video
online
Napajedla - Bystřice p.H.
32 : 15
video
online
Luhačovice - Rožnov p.R.
30 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
20
18
1
1
636 : 404
37
2
Zlín
20
17
0
3
617 : 356
34
3
U. Hradiště
20
16
0
4
576 : 415
32
4
Napajedla
20
12
0
8
427 : 402
24
5
Rožnov p.R.
20
11
0
9
491 : 434
22
6
Luhačovice
20
10
1
9
507 : 497
21
7
Vsetín
20
8
1
11
503 : 542
17
8
Zubří B
20
7
1
12
474 : 468
15
9
Zlín
20
5
0
15
476 : 558
10
10
Holešov
20
3
0
17
304 : 620
6
11
Bystřice p.H.
20
1
0
19
288 : 603
2
Tabulka střelců
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
218
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice
184
David Bardoděj
TJ Holešov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Mrázek
HC Zlín B
28
Jonáš Dostálek
TJ Sokol Luhačovice
26
Tomáš Mozola
HK Bystřice pod Hostýnem
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
54
Dominik Melichařík
TJ Rožnov p.R.
30
Martin Horňák
TJ Holešov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.