Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
František Nesrsta
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1944
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.7.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK muži
22.4. 12:00
OA045
U. Hradiště - Veselá
27 : 27
25.9. 14:00
OA010
Veselá - Senice
30 : 23
ZL starší žáci
7.5. 09:00
ZC125
Bystřice p.H. - U. Hradiště
16 : 29
22.4. 17:15
ZC118
Zubří A - Zubří B
28 : 28
22.4. 09:00
ZC116
U. Hradiště - Zlín
21 : 27
9.4. 13:00
ZC112
Bystřice p.H. - Zubří A
8 : 28
8.4. 10:30
ZC113
Zlín - Luhačovice
33 : 27
12.3. 09:00
ZC092
Zubří A - U. Hradiště
26 : 20
5.3. 10:30
ZC088
Napajedla - Zlín
27 : 19
26.2. 09:30
ZC080
Holešov - Luhačovice
15 : 21
11.2. 17:00
ZC078
Zubří A - Holešov
34 : 20
7.2. 16:00
ZC077
Luhačovice - Zlín
32 : 20
5.2. 10:00
ZC069
Vsetín - Luhačovice
23 : 26
20.11. 09:00
ZC060
Napajedla - Zlín
18 : 28
19.11. 12:00
ZC059
U. Hradiště - Bystřice p.H.
28 : 12
13.11. 13:00
ZC051
Bystřice p.H. - Luhačovice
16 : 30
6.11. 10:30
ZC045
Holešov - Zubří B
18 : 17
30.10. 11:00
ZC040
Bystřice p.H. - Holešov
21 : 25
23.10. 13:30
ZC033
Zlín - Bystřice p.H.
31 : 19
16.10. 13:00
ZC029
Bystřice p.H. - Vsetín
15 : 28
14.10. 17:15
ZC028
Zlín - Zlín
39 : 20
9.10. 09:00
ZC022
Zlín - Napajedla
19 : 23
2.10. 13:00
ZC018
Bystřice p.H. - Zubří B
16 : 40
ZL mladší žactvo I podzim
30.11. 17:15
ZDA047
Zlín A_ch - Bystřice p.H.
29 : 13
16.11. 17:15
ZDA038
Zlín A_ch - Luhačovice
29 : 7
13.11. 16:00
ZDA033
Bystřice p.H. - Vsetín_ch
24 : 19
9.11. 17:15
ZDA036
Zlín A_d - Zlín A_ch
21 : 27
30.10. 14:00
ZDA026
Bystřice p.H. - Luhačovice
26 : 14
23.10. 12:00
ZDA023
Zlín A_d - Bystřice p.H.
27 : 12
16.10. 16:00
ZDA019
Bystřice p.H. - Zlín A_ch
19 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.