Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Jiří Kopecký
Senice n.H.
22
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Aleš Zwettler
TJ Valašské Meziříčí
19
Jan Kuzma
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
19
František Januš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
19
Martin Spurný
SK Droždín
18
Jaroslav Čech
TJ Veselá
18
Marek Unar
Senice n.H.
17
Lukáš Pobořil
TJ Veselá
17
Martin Pavelka
SK Žeravice
17
Pavel Malinek
SK Droždín
16
Petr Kocourek
Senice n.H.
16
Radovan Nerád
TJ Veselá
15
Ondřej Kupec
SK Žeravice
13
David Bortl
SK Žeravice
13
Filip Suchánek
SK Žeravice
12
Ondřej Lukeš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
11
Martin Hospodářský
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
11
Marek Kutěj
TJ Valašské Meziříčí
10
Petr Outrata
Senice n.H.
9
Tomáš Močička
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
9
Jakub Mičovský
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
9
Jakub Horák
TJ Veselá
9
Vojtěch Pernický
TJ Valašské Meziříčí
8
Michal Moťka
Senice n.H.
8
Jakub Miček
TJ Valašské Meziříčí
8
Petr Janovský
Sokol Dřevohostice
8
Stanislav Hynek
Senice n.H.
8
Pavel Vodička
SK Droždín
7
David Tomčík
Sokol Dřevohostice
7
Tomáš Petrovič
TJ Valašské Meziříčí
7
Daniel Mikeš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
7
Michal Macháček
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
7
Pavel Večeřa
SK Žeravice
6
Tomáš Uhříček
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
6
Denis Tůma
TJ Valašské Meziříčí
6
David Študent
SK Žeravice
6
Daniel Smička
Senice n.H.
6
Radim Rygál
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
6
Erik Mader
SK Žeravice
6
Zpět
Další
Předchozí kola
Semifinále OLKSH - 2. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Senice
30 : 18
video
online
Žeravice - Dřevohostice
29 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
2
2
0
0
61 : 42
4
2
Žeravice
2
2
0
0
54 : 42
4
3
Dřevohostice
2
0
0
2
42 : 54
0
4
Senice
2
0
0
2
42 : 61
0
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.