Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
70
Adéla Mizerová
TJ Lesana Zubří_d
66
Tereza Filípková
SHK Kunovice_d
55
Simona Horáková
TJ Jiskra Otrokovice_d
49
Timea Zlatníková
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
43
Kristýna Trtíková
TJ Sokol Hovězí_s
43
Michaela Krajčová
TJ Holešov_B_s
43
Kryštof Hladil
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
43
Kristýna Cependová
TJ Lesana Zubří_d
42
Eliška Boráková
TJ Lesana Zubří_d
40
Marek Zach
TJ Sokol Luhačovice_s
39
Veronika Černá
TJ Sokol Hovězí_s
39
Filip Navrátil
HK Bystřice p. H. B_s
37
Agáta Mičolová
TJ Lesana Zubří_d
37
Tereza Karlíková
TJ Jiskra Otrokovice_d
37
Alan Ferenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
37
Šimon Pospíšil
TJ Holešov_B_s
31
Zuzana Žůrková
HK Bystřice p. H. B_s
30
Marek Kašný
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
29
Tereza Šimčíková
TJ Holešov_B_s
28
Diana Juříková
TJ Jiskra Otrokovice_d
26
Štěpán Šípek
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
24
Vojtěch Hrabal
HK Bystřice p. H. B_s
24
Sebastián Bednařík
TJ Sokol Luhačovice_s
23
Adam Indrák
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
18
Karel Diviš
HC Zubří B_ch
18
Patrik Hrachovec
HC Zubří B_ch
17
Viktorie Straková
SHK Kunovice_d
16
Andrea Pospíšilová
TJ Holešov_B_s
16
Kryštof Hrachovec
HC Zubří B_ch
16
Jan Rybiař
HC Zubří B_ch
14
Klára Hutěčková
TJ Jiskra Otrokovice_d
14
Nikol Šuplerová
TJ Lesana Zubří_d
13
Matěj Polehňák
HC Zubří B_ch
13
Maxmilián Rak
TJ Sokol Luhačovice_s
12
Matěj Petřvalský
HC Zubří B_ch
12
Alžběta Omelková
SHK Kunovice_d
12
Adéla Hurtíková
TJ Sokol Hovězí_s
12
Julie Zapletalová
HK Bystřice p. H. B_s
11
Petra Turčínová
TJ Jiskra Otrokovice_d
11
Další
Předchozí kola
ZL mladší žactvo II jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Holešov_ch - Napajedla_ch
15 : 7
video
online
Kunovice_d - Bystřice p.H.
15 : 22
video
online
Otrokovice_d - U.Hradiště
13 : 11
video
online
Zubří B_ch - L.Zubří_d
5 : 27
video
online
Hovězí_d - Luhačovice
18 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří_d
9
8
0
1
214 : 134
16
2
Otrokovice_d
9
7
0
2
159 : 100
14
3
U.Hradiště
9
7
0
2
190 : 107
14
4
Holešov_ch
9
6
0
3
145 : 124
12
5
Bystřice p.H.
9
5
0
4
141 : 141
10
6
Kunovice_d
9
3
0
6
97 : 146
6
7
Napajedla_ch
9
2
2
5
115 : 147
6
8
Zubří B_ch
9
2
1
6
107 : 170
5
9
Luhačovice
9
2
0
7
114 : 152
4
10
Hovězí_d
9
1
1
7
116 : 177
3
Tabulka střelců
Filip Kročil
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_s
70
Adéla Mizerová
TJ Lesana Zubří_d
66
Tereza Filípková
SHK Kunovice_d
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Kašný
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
8
Adéla Mizerová
TJ Lesana Zubří_d
6
Zuzana Žůrková
HK Bystřice p. H. B_s
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vojtěch Hrabal
HK Bystřice p. H. B_s
10
Natálie Slunečková
SHK Kunovice_d
8
Alžběta Omelková
SHK Kunovice_d
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.