Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
1
Aleš Zwettler
TJ Valašské Meziříčí
3
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
1
David Dvořák
TJ Veselá
1
David Kopal
SK Žeravice
2
Denis Tůma
TJ Valašské Meziříčí
1
Filip Suchánek
SK Žeravice
1
Igor Doleček
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Jaroslav Čech
TJ Veselá
5
Jiří Zubík
SK Žeravice
1
Jiří Kopecký
Senice n.H.
2
Karel Mayer
SK Žeravice
2
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Marek Unar
Senice n.H.
1
Martin Hacura
SK Žeravice
1
Michal Kubáček
SK Droždín
1
Michal Vaculík
SK Žeravice
1
Michal Mikeš
SK Droždín
1
Michal Riedinger
Senice n.H.
4
Michal Bolcek
TJ Valašské Meziříčí
5
Milan Janeček
SK Žeravice
4
Miroslav Vaverka
SK Droždín
1
Ondřej Kupec
SK Žeravice
3
Ondřej Frolík
TJ Valašské Meziříčí
4
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
9
Pavel Chromec
SK Droždín
1
Pavel Šváb
SK Droždín
2
Petr Kocourek
Senice n.H.
1
Petr Outrata
Senice n.H.
3
Petr Nuc
SK Droždín
5
Petr Křenek
TJ Veselá
7
Petr Soukup
SK Droždín
11
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Radek Zlámalík
Senice n.H.
4
Radim Rygál
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
3
Radovan Nerád
TJ Veselá
2
Radovan Kachtík
TJ Veselá
7
Tomáš Močička
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
1
Vojtěch Pernický
TJ Valašské Meziříčí
1
Další
Předchozí kola
Semifinále OLKSH - 2. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Senice
30 : 18
video
online
Žeravice - Dřevohostice
29 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
2
2
0
0
61 : 42
4
2
Žeravice
2
2
0
0
54 : 42
4
3
Dřevohostice
2
0
0
2
42 : 54
0
4
Senice
2
0
0
2
42 : 61
0
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.