Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Karel Bětík
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1956
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2020
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
20.5. 17:15
AO290
Zlín - TJ Cement Hranice A
22 : 27
20.5. 15:25
AO288
Talent A - Zlín
25 : 22
20.5. 12:40
AO285
U. Hradiště - Zlín
19 : 20
20.5. 10:50
AO283
Zlín - Dukla B
17 : 23
30.4. 17:00
AO239
Zlín - Karviná A
21 : 23
30.4. 15:00
AO237
Lovosice - Zlín
11 : 29
30.4. 13:00
AO235
Zlín - Pardubice
33 : 17
30.4. 10:00
AO232
Most - Zlín
20 : 17
18.3. 13:30
AO156
Zlín - TJ STM Olomouc
19 : 19
18.3. 10:30
AO153
Jičín - Zlín
22 : 27
18.2. 14:30
AO117
Pepino SKP Fr.-Místek A - Zlín
33 : 14
21.1. 14:25
AO078
Zlín - Náchod
17 : 27
21.1. 12:35
AO076
Handball Brno - Zlín
29 : 19
21.1. 10:45
AO074
Liberec - Zlín
23 : 24
21.1. 08:55
AO072
Zlín - Třeboň
17 : 20
10.12. 16:15
AO050
Sokol V. Meziříčí - Zlín
21 : 17
10.12. 13:30
AO047
Zlín - Házená Mělník
23 : 26
10.12. 08:00
AO041
Šťáhlavy - Zlín
20 : 15
ZL starší žáci
7.5. 11:00
ZC126
Zlín - Napajedla
23 : 18
22.4. 09:00
ZC116
U. Hradiště - Zlín
21 : 27
8.4. 10:30
ZC113
Zlín - Luhačovice
33 : 27
2.4. 10:15
ZC105
Zubří A - Zlín
25 : 23
26.3. 11:00
ZC100
Zlín - Holešov
37 : 9
5.3. 13:30
ZC087
Zlín - Vsetín
40 : 19
21.2. 18:15
ZC083
Rožnov p.R. - Zlín
16 : 27
11.2. 13:00
ZC074
Zlín - Zubří B
32 : 28
28.1. 17:00
ZC072
Bystřice p.H. - Zlín
9 : 42
12.11. 09:00
ZC050
Zlín - U. Hradiště
26 : 27
6.11. 10:30
ZC047
Luhačovice - Zlín
16 : 24
30.10. 10:30
ZC039
Zlín - Zubří A
14 : 20
Další
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.