Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Martin Hradil
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.10.2019
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci SM
26.2. 17:30
AIB055
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
29 : 33
19.2. 14:45
AIB050
SKH Polanka n.O. - Olomouc
31 : 11
11.2. 14:30
AIB048
Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O.
24 : 27
27.11. 13:00
AIB034
Zlín - SKH Polanka n.O.
35 : 32
22.10. 13:00
AIB022
Olomouc - SKH Polanka n.O.
22 : 30
8.10. 15:00
AIB013
Vsetín - SKH Polanka n.O.
27 : 32
1.10. 15:30
AIB012
V. Bystřice - SKH Polanka n.O.
34 : 26
17.9. 15:00
AIB003
Litovel - SKH Polanka n.O.
31 : 38
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
11.5. 17:30
AID026
HC Zubří "B" - SKH Polanka n.O.
53 : 19
8.5. 13:00
AID030
SKH Polanka n.O. - Vsetín
28 : 26
30.4. 14:30
AID023
SKH Polanka n.O. - Žeravice
16 : 21
9.4. 09:00
AID016
HK Bystřice p.H. - SKH Polanka n.O.
21 : 30
2.4. 15:00
AID015
Vsetín - SKH Polanka n.O.
31 : 33
26.3. 15:45
AID011
SKH Polanka n.O. - HC Zubří "B"
43 : 20
19.3. 16:00
AID008
Žeravice - SKH Polanka n.O.
25 : 31
5.3. 14:30
AID001
SKH Polanka n.O. - HK Bystřice p.H.
34 : 22
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 13:00
ALB129
Zlín - SKH Polanka n.O.
30 : 27
30.4. 12:45
ALB124
SKH Polanka n.O. - Litovel
22 : 39
24.4. 17:30
ALB118
Hranice - SKH Polanka n.O.
44 : 35
5.4. 17:30
ALB107
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O.
43 : 29
26.3. 14:00
ALB098
SKH Polanka n.O. - TJ STM Olomouc
27 : 31
12.3. 12:30
ALB085
SKH Polanka n.O. - Házená Uničov
47 : 35
5.3. 12:45
ALB084
SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Centrum Haná
25 : 40
19.2. 13:00
ALB071
SKH Polanka n.O. - TJ Nový Jičín
40 : 38
22.10. 11:00
ALB032
TJ STM Olomouc - SKH Polanka n.O.
35 : 34
Předchozí kola
3.místo - 2. kolo - výsledky
video
online
Dřevohostice - Senice
18 : 10
Tabulka střelců
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
94
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
82
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Jan Chytil
Sokol Dřevohostice
14
Petr Zedek
SK Žeravice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Hřib
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
34
Jiří Zubík
SK Žeravice
32
Radovan Kachtík
TJ Veselá
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.