Zlínský krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Semifinále OLKSH
Finále
3.místo
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže LOLK muži
podzim - 1. kolo
11.9.2016
10:30
OA001
Senice n.H.
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
David Číhal
,
Ladislav Planka
,
11.9.2016
14:30
OA002
Sokol Dřevohostice
-
SK Droždín
Jiří Novotný
,
Pavel Novotný
,
10.9.2016
13:00
OA004
TJ Valašské Meziříčí
-
SK Žeravice
Josef Malina
,
František Nesrsta
,
podzim - 2. kolo
17.9.2016
16:00
OA005
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
SK Žeravice
Jaromír Krejčí
,
Josef Malina
,
8.10.2016
15:00
OA007
SK Droždín
-
TJ Veselá
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
18.9.2016
10:30
OA008
Senice n.H.
-
Sokol Dřevohostice
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
podzim - 3. kolo
25.9.2016
14:30
OA009
Sokol Dřevohostice
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
25.9.2016
14:00
OA010
TJ Veselá
-
Senice n.H.
Jaromír Mach
,
František Nesrsta
,
24.9.2016
13:00
OA011
TJ Valašské Meziříčí
-
SK Droždín
Jaromír Krejčí
,
Petr Mužný
,
podzim - 4. kolo
1.10.2016
15:00
OA014
SK Droždín
-
SK Žeravice
Pavel Novotný
,
Martin Staněk
,
2.10.2016
10:30
OA015
Senice n.H.
-
TJ Valašské Meziříčí
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
23.10.2016
12:30
OA016
Sokol Dřevohostice
-
TJ Veselá
Petr Ochmann
,
Pavel Šestořád
,
podzim - 5. kolo
9.10.2016
14:00
OA017
TJ Veselá
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Jaromír Krejčí
,
Miloslav Krupa
,
8.10.2016
13:00
OA018
TJ Valašské Meziříčí
-
Sokol Dřevohostice
Adam Burďák
,
Jan Divácký
,
8.10.2016
17:30
OA019
SK Žeravice
-
Senice n.H.
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
podzim - 6. kolo
15.10.2016
14:00
OA021
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
SK Droždín
Adéla Kummerová
,
Jaroslava Směšná
,
16.10.2016
14:30
OA023
Sokol Dřevohostice
-
SK Žeravice
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
16.10.2016
14:00
OA024
TJ Veselá
-
TJ Valašské Meziříčí
Vítězslav Koleček
,
Božetěch Tvarůžek
,
podzim - 7. kolo
22.10.2016
14:00
OA025
TJ Valašské Meziříčí
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
23.10.2016
09:00
OA026
SK Žeravice
-
TJ Veselá
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
22.10.2016
15:00
OA028
SK Droždín
-
Senice n.H.
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
jaro - 8. kolo
13.11.2016
16:00
OA029
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
Senice n.H.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
30.10.2016
14:00
OA030
SK Droždín
-
Sokol Dřevohostice
David Číhal
,
Jiří Šrotíř
,
29.10.2016
15:00
OA032
SK Žeravice
-
TJ Valašské Meziříčí
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
jaro - 9. kolo
5.11.2016
16:30
OA033
SK Žeravice
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Ladislav Planka
,
Pavel Šestořád
,
nezadáno
14:00
OA035
TJ Veselá
-
SK Droždín
30.4.2017
14:30
OA036
Sokol Dřevohostice
-
Senice n.H.
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
jaro - 10. kolo
1.4.2017
16:00
OA037
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
Sokol Dřevohostice
Tomáš Donát
,
Miloslav Krupa
,
2.4.2017
10:30
OA038
Senice n.H.
-
TJ Veselá
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
1.4.2017
15:00
OA039
SK Droždín
-
TJ Valašské Meziříčí
Petr Mužný
,
Ladislav Planka
,
jaro - 11. kolo
8.4.2017
16:00
OA042
SK Žeravice
-
SK Droždín
Martin Hlavinka
,
Ladislav Planka
,
8.4.2017
16:00
OA043
TJ Valašské Meziříčí
-
Senice n.H.
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
9.4.2017
14:00
OA044
TJ Veselá
-
Sokol Dřevohostice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
jaro - 12. kolo
22.4.2017
12:00
OA045
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
TJ Veselá
Jaromír Krejčí
,
František Nesrsta
,
23.4.2017
14:30
OA046
Sokol Dřevohostice
-
TJ Valašské Meziříčí
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
23.4.2017
10:30
OA047
Senice n.H.
-
SK Žeravice
David Jurečka
,
Ladislav Planka
,
jaro - 13. kolo
29.4.2017
15:00
OA049
SK Droždín
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
29.4.2017
15:00
OA051
SK Žeravice
-
Sokol Dřevohostice
David Číhal
,
Jiří Šrotíř
,
29.4.2017
16:00
OA052
TJ Valašské Meziříčí
-
TJ Veselá
Jan Divácký
,
Tomáš Kučerka
,
jaro - 14. kolo
nezadáno
00:00
OA053
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
TJ Valašské Meziříčí
Jan Divácký
,
Jaromír Krejčí
,
7.5.2017
14:00
OA054
TJ Veselá
-
SK Žeravice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
7.5.2017
10:30
OA056
Senice n.H.
-
SK Droždín
Jiří Kubis
,
Martin Staněk
,
Semifinále OLKSH - 1. kolo
14.5.2017
10:30
OA057
Senice n.H.
-
SK Droždín
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
14.5.2017
14:30
OA058
Sokol Dřevohostice
-
SK Žeravice
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
Semifinále OLKSH - 2. kolo
20.5.2017
15:00
OA059
SK Droždín
-
Senice n.H.
Michaela Krobothová
,
Jiří Kubis
,
21.5.2017
16:00
OA060
SK Žeravice
-
Sokol Dřevohostice
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
Finále - 1. kolo
28.5.2017
16:00
OA061
SK Žeravice
-
SK Droždín
Jiří Kubis
,
Mojmír Valášek
,
Finále - 2. kolo
3.6.2017
15:00
OA062
SK Droždín
-
SK Žeravice
Jiří Horák
,
Valdemar Macharáček
,
3.místo - 1. kolo
28.5.2017
10:30
OA063
Senice n.H.
-
Sokol Dřevohostice
Jiří Kräuter
,
Ladislav Planka
,
3.místo - 2. kolo
4.6.2017
14:30
OA064
Sokol Dřevohostice
-
Senice n.H.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.